Sofer profesionist_cat.B

IMSAT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul este in Bucuresti si isi desfasoara activitatea in Bucuresti si in judetul Ilfov (max. 50 km. Bucuresti)

- conducerea autovehiculului in conditii de siguranta optima la locurile indicate de catre persoanele in subordinea carora se afla postul
- preluarea persoanelor specificate de la locatiile indicate
- mentinerea autovehiculului in bune conditii

CERINTE

Studii medii absolvite
Experienta pe o pozitie similara de cel putin 3 ani
Carnet de conducere cat. B fara incidente
Cazier curat
Disponibilitatea la deplasari si la program prelungit
Personalitate:
- seriozitate
- corectitudine
- punctualitate
- atentie distributiva

BENEFICII OFERITE

conform CCM (contract colectiv de munca)

DESCRIEREA FIRMEI

Integrator de servicii industriale:
- proiecte la cheie in industria cimentului, infrastructura telecomunicatii, echipamente electrice si de automatizari, retele voce-date, sisteme de securitate, confectii si structuri metalice
- antreprenor general constructii civile si industriale