Sofer profesionist

SC Firex Engineering SRL - UTI, Divizia de Instalatii si Constructii

Job expirat

RESPONSABILITATI

Principala responsabilitate a viitorului nostru coleg va fi de a transporta materiale pentru lucrarile firmei in Bucuresti si in tara (mai rar)

CERINTE

- persoana responsabila, serioasa si punctuala
- permis categoria B + E
- experienta in conducere minim 3 ani

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv
Bonuri de masa
Carte de munca
Asigurare medicala si de viata

Divizia Instalatii si Constructii asigura grupului UTI o pozitie de lider pe piata in domeniul instalatiilor electrice de medie si joasa tensiune, instalatiilor de curenti slabi, avand o pozitie dominanta in domeniul sistemelor de climatizare, al instalatiilor mecanice si al sigurantei la foc.

Misiunea:
Prin identificarea nevoilor clientilor Divizia Instalatii si Constructii ofera echipamente si servicii, precum si solutii la cheie, eficiente si la un inalt nivel tehnic si calitativ, pentru proiecte de amploare in domeniul constructiilor civile si industriale.