SOFER PROFESIONIST

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- are calitatea de gestionar fata de marfurile transportate si raspunde de cantitatea si starea marfii transportate din momentul incarcarii pana in momentul descarcarii acesteia, conform comenzii si documentelor de transport;
- tine legatura cu operatorul de transport care-l coordoneaza direct, transmitand informatii despre desfasurarea cursei.

CERINTE

- OBLIGATORIU categ.B+C+E
- ATESTAT profesional
- Experienta MINIM 3 ani in TRANSPORT RUTIER intern si international
- Fara cazier judiciar
- Domiciliul STABIL in Pitesti/ Bucuresti (OBLIGATORIU)

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii):
- Salariu motivant
- Plan de incentivare corespunzator performantelor personale si ale organizatiei
- Mediu de lucru placut
- Oportunitati de promovare si un plan de cariera personalizat
- Programe de evaluare si dezvoltare a abilitatilor profesionale
- Oportunitatea contributiei in proiecte de dimensiuni impresionante
- Tratament corect si sanse egale.