SOFER - PLATFORMA

EURIAL INVEST SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Acest rol este responsabil pentru primirea-predarea tuturor bunurilor, actelor si valorilor companiei. De asemenea, poate duce la destinatie angajati ai companiei sau oaspeti.
Indatoririle sale includ distribuirea corespondentei sau a altor obiecte pe baza unui program/rute prestabilit/a;
Efectuarea receptiei cantitative, valorice si calitative a marfurilor ce i se distribuie pentru livrat;
Livrarea operativa a marfurilor la destinatar, astfel incat sa se elimine timpii de asteptare;
Asigura transportul bunurilor si valorilor in conditii de siguranta; poate prelua bani pentru bunurile livrate sau lasate in grija;
Poate face distributie in puncte/zone nefamiliare, care nu sunt parte a rutei prestabilite;
Mentine contactul telefonic cu managerul sau, pentru a primi instructiuni;
Raspunde patrimonial sau dupa caz, penal, fata de eventualele nereguli constatate referitor la bunurile incredintate;
Mentine autoturismul companiei curat si in buna stare de functionare;
Nu foloseste autoturismul companiei in interes personal;
Intocmeste documentele necesare deplasarii in condiitiile legale.

CERINTE

Studii medii. Experienta minim 3 ani intr-o pozitie similara;
Posesor permis conducere categoriile B, C de minim 3 ani;
Cunostinte de operare pe calculator;
Initiativa;
Rigoare;
Atentie;
Eficienta;
Corectitudine;
Capacitate de munca in conditii de stres, program prelungit si volum mare de lucru.

Cunostinte de operare pe calculator.

DESCRIEREA FIRMEI

Esti o persoana dinamica si ambitioasa?

Cauti noi oportunitati pentru cariera ta?

EURIAL INVEST va ofera acces la evolutie profesionala, sansa de a avansa, pachete de beneficii interesante si o atmosfera de lucru stimulanta.

Va asteptam sa va alaturati unei echipe de profesionisti, tanara si dinamica!