Sofer Personal (Familie/Firma, zona Pipera)

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Efectueaza deplasari in functie de necesitatile existente;
Pastreaza integritatea autovehiculului pe care il are in primire;
Efectueaza ingrijirea zilnica a autovehiculului;
Executa operativ si corect sarcinile de serviciu trasate de superior, respectand disciplina muncii;
Pastrarea confidentialitatii si a documentelor legate de firma.

CERINTE

Studii medii;
Permis conducere ctg B;
Experienta anterioara pe un post similar;
Cazier auto- fara evenimente;
Persoana calma, punctuala, organizata, serioasa;
Loialitate si integritate in activitate;
Disponibilitate pentru program prelungit.

BENEFICII OFERITE

Salariul negociabil in functie de experienta;
Contract de munca full-time;

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.