Sofer/Livrator cu autoturismul personal

TRENTA PIZZA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Trenta Pizza este o companie 100% românească ce oferă serviciul de livrare pizza la în București. Trenta Pizza activeaza pe segmentul de livrari pizza la domiciliu din 2005 și operează in 12 locatii in toate sectoarele de unde se comercializează pizza la pachet și se se livrează pizza la domiciliu.

- Asigura fluxul operational de preluare si livrare a comenzilor de produse;
- Reprezinta compania in fata clientilor din punct de vedere al livrarii produselor si incasarii contravalorii acestora;
- Livrarea se face cu autoturismul personal sau cu scuterul personal.
Activitatea in cadrul echipei noastre va incepe cu un instructaj initial, urmat de un training la locul de munca, ce te va ajuta sa te integrezi mai rapid si sa poti cunoaste si executa toate operatiunile presupuse de job.

CERINTE

Te asteptam in familia noastra daca doresti sa faci parte dintr-o echipa dinamica, doresti sa te dezvolti profesional, sa-ti imbunatatesti abilitatile si daca indeplinesti cerintele de mai jos:
- Capacitatea de a invata rapid, dorinta de a te dezvolta profesional;
- Bune abilitati de comunicare si organizare a timpului de lucru;
- Capacitatea de a gestiona optim situaţiile dificile/conflictuale;
- Capacitatea de a se adapta uşor, spirit de echipa, punctualitate;
- Orientat spre atingerea rezultatelor;
- Disponibilitatea de a lucra in ture, conform graficului de livrari;
- Permis de conducere categoria B, cunoasterea Bucurestiului sau a unuia dintre sectoarele acestuia;
- Autoturism personal, pe care sa fie dispus sa il utilizeze pentru realizarea livrarilor;
- Tinuta fizica si limbaj corespunzatoare jobului.

BENEFICII OFERITE

Daca vei face parte din echipa noastra, iti oferim:
• salariu motivant, in fuctie de volumul de activitate+tps-uri de la clienti;
• decontarea combustibilului utilizat zilnic la terminarea programului;
• un mediu de lucru placut si dinamic.

O echipă grozavă te așteaptă! Daca te-am facut curios si vrei sa ne cunosti, trimite-ne CV-ul tau la sergiu.cojocariu@trentapizza.ro sau contacteaza-ne la numarul de telefon: 0751 309 890.

Trenta Pizza este cunoscuta pentru calitatea produselor, a serviciului de livrare pizza, a atentiei acordata clientului oferind experienta unei pizza buona de te lingi pe degete.
Misiunea noastra este sa devenim compania de livrare cu cea mai dorita pizza din Bucuresti. In fiecare zi acordam atentie calitatii si micilor detalii care fac dintr-o pizza buna o experienta de neuitat.
Secretul Trenta Pizza este datorat ingredientelor de calitate, aluatului proaspat ce este intins manual atunci cand pizza este comandata, a sosului preparat din rosii adevarate dupa o reteta proprie si atentia zilnica a intregii echipe care are misiunea de a oferi cea mai buna pizza.