SOFER - LIVRARE MARFA (ADR)

Romax Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Transport marfa si livrare catre clienti ( lacuri de mobila, poliuretanice, pe baza de apa)
- Gestionarea incasarilor cash sau a documentelor de plata de la clienti

CERINTE

- Studii tehnice medii
- Experienta min 3 an in livrarea marfurilor
- OBLIGATORIU NEFUMATOR (transport marfuri ADR)
- Diponibilitate de deplasari
- Carnet conducere ctg.B, C
- Comunicare si prezentare
- Capacitate de organizare
- Initiativa si orientare pe rezultate
- Capabilitate de invatare rapida si adaptare

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial compus din salariu de baza+bonus + tichete de masa, diurna (intre 22.5 si 45 lei/zi)
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de success intr-o companie in plina dezvoltare;

Numai persoanele care intrunesc conditiile de experienta in vanzari si ditributie vor fi selectate si contactate in vederea participarii la interviu. CV-urile pot fi transmise si la : ioana.voicu@romaxconsulting.ro

DESCRIEREA FIRMEI

Activitati de consultanta pentru afaceri si management