Sofer - Incasator

HELP NET FARMA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura transportul materialelor, obiectelor si documentelor intre sediu si farmacii;
-Asigura efectuarea incasarilor zilnice din farmacii;
-Asigura suport in desfasurarea diverselor activitati de transport din departamentul Logistica Administrativ
- Asigura dezvoltarea relatiilor optime cu clientii companiei;
- Intretine autovehiculul din dotare.

CERINTE

- Studii medii
- Bune abilitati de comunicare si relationare interpersonala;
- Dinamism, flexibilitate, spirit de echipa;
- Experienta intr-o pozitie similara;
- Permis de conducere categorie B amator;

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea afirmarii intr-o companie nationala de succes, un job dinamic si provocator intr-o echipa ambitioasa de profesionisti, training de specialitate.

Prima Farmacie Help Net a fost infiintata in Timisoara, in anul 1998. In prezent, Help Net detine peste 90 de farmacii in Bucuresti, Brasov, Sibiu, Pitesti, Ploiesti, Constanta, Arad, Timisoara, Jimbolia, Sannicolau Mare, Lugoj, Cluj, Alba Iulia, Slobozia si Satu Mare, iar extinderea continua.
Echipa Help Net Farma reuneste mai mult de 800 de profesionisti, cu studii in medicina, farmacie, management, informatica, resurse umane, marketing, juridic, comunicare, logistica sau aprovizionare.
Help Net investeste constant in pregatirea profesionala a echipei sale, pentru ca aceasta sa se poata adapta rapid la schimbarile care intervin pe piata si sa poata satisface eficient nevoile clientilor.