Sofer distributie

Sanito Distribution

Job expirat

RESPONSABILITATI

- desfasurarea activitatilor operative de logistica: livrari comenzi, transport, service, asigura satisfacerea adecvata si la timp a solicitarilor de transport;
- mentenanta, schimbarea sau instalarea echipamentelor sanitare aflate la clientii nostrii;
- derularea optima a relatiilor comerciale cu clientii nostri;
- navigare pe internet pentru analize si sinteze.

Candidatul ideal:
-Studii medii, superioare;
-Disponibilitate mare de a invata lucruri noi;
-Capacitate de comunicare, de lucru in echipa;
-Atentie distributiva si la detalii, (detaliile fac intotdeauna fac diferenta);
-Persoană pozitivă, dinamică, cu un simţ al responsabilităţii crescut;
-Responsabilitate individuala, dorinta de realizari personale;
-Persoana organizata, cu spirit de initiativa;

CERINTE

-Cunostinte solide de operare PC: Word, Excel, Outlook;
-Cunostinte solide de navigare pe internet pentru analize si sinteze;
-Experienta intr-o pozitie similara constituie un avantaj.
-Carnet de conducere categoria B

Firma axata pe distribuirea si comercializarea de produse aferente igienei din toate domeniile de activitate: hotelier, office, sanatate, bancar etc