Sofer distributie tehnician

Sanito Distribution

Job expirat

RESPONSABILITATI

- desfasurarea activitatilor operative de logistica: livrari comenzi, transport, service, asigura satisfacerea adecvata si la timp a solicitarilor de transport;
- mentenanta, schimbarea sau instalarea echipamentelor sanitare aflate la clientii nostrii;
- derularea optima a relatiilor comerciale cu clientii nostri;
- navigare pe internet pentru analize si sinteze.

Candidatul ideal:
-Studii medii, superioare;
-Disponibilitate mare de a invata lucruri noi;
-Capacitate de comunicare, de lucru in echipa;
-Atentie distributiva si la detalii, (detaliile fac intotdeauna fac diferenta);
-Persoană pozitivă, dinamică, cu un simţ al responsabilităţii crescut;
-Responsabilitate individuala, dorinta de realizari personale;
-Persoana organizata, cu spirit de initiativa;

CERINTE

-Cunostinte solide de operare PC: Word, Excel, Outlook;
-Cunostinte solide de navigare pe internet pentru analize si sinteze;
-Experienta intr-o pozitie similara constituie un avantaj.
-Carnet de conducere categoria B

Firma axata pe distribuirea si comercializarea de produse aferente igienei din toate domeniile de activitate: hotelier, office, sanatate, bancar etc
Sanito oferă soluții inovative pentru igienizarea băilor din orice sediul de firma, reducând, în același timp, costurile de întreținere.
Ne place să facem lucrurile cât mai bine cu putință și să ne concentrăm toate resursele pentru a oferi servicii de calitate, în timp rapid și în perfectă siguranță.
Credem cu tărie că atenția la detalii este cheia care poate transforma orice afacere într-una apreciată și lăudată de clienții săi.