SOFER DISTRIBUTIE

SC A Classic SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Transporta marfa la clientii companiei in conditii siguranta;
- Incaseaza/preda banii pentru marfa livrata;
- Dezvolta bune relatii de colaborare cu personalul companiilor client;
- Respecta procedurile si programul stabilit de companie;
- Completeaza documentele de transport (foaie parcurs, proces verbal predare-primire etc.);
- Pastreaza in bune conditii tehnice si estetice masina de serviciu;
- Coopereaza cu celelalte departamente pentru bunul mers al operatiunilor.

CERINTE

- Bune abilitati de comunicare si relationare interpersonala;
- Persoana prezentabila, agreabila, responsabila si implicata;
- Minim studii medii;
- Carnet conducere categoria B si mimim 3 ani experienta(50 000 Km parcursi);
- Experienta in distributie constituie un avantaj;
- Cunostinte minime de mecanica;
- Atentie distributiva si viteza de reactie, dinamism si rezistenta la stres;
- Spirit practic, disponibilitate la efort si program prelungit;
- Receptivitate, seriozitate, integritate morala;
- Spirit de echipa;
- CV + referinte – locuri de munca anterioare.

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial motivant;
-Masina, telefon de serviciu;
-Oportunitatea de a face parte dintr-o companie prezenta la nivel national, cu o echipa tanara, dinamica si cu un ritm accelerat de dezvoltare;
-Suport in activitate si cursuri de perfectionare;
-Sustinere in dezvoltarea si consolidarea carierei alaturi de noi.

A CLASSIC: companie nationala specializata in importul si distributia de materiale electrice si corpuri de iluminat, nr.1 in Romania in distributia pe anumite zone si branduri din portofoliu.

Ca partener/distribuitor autorizat al unor marci de prestigiu
- PHILIPS Lighting - Olanda (surse si corpuri de iluminat),
- SIEMENS - Germania (aparataj electric, automatizari),
- LEGRAND - Franta, HAGER - Germania (aparataj si sisteme electrice, automatizari),
- BTICINO - Italia (aparataj electric, automatizari),
- GEWISS - Italia (aparataj electric, automatizari),
- ROMCAB, ICME (cabluri, conductori electrici),
- ORION-Austria, VOLTOLINA-Italia, AV MAZZEGA-Italia (corpuri de iluminat),
oferim o gama completa clientilor nostri si preturi de prima veriga – (importator direct/reprezentant autorizat) in piata.

www.aclassic.ro