Sofer Distributie

VLAMIR IMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Titularul postului asigura conducerea masinilor societatii pentru efectuarea distributiei produselor firmei pe piata locala.
- Asigura livrarea marfii catre clientii firmei, preluarea marfii importate din vama si a produselor achizitionate de la furnizori interni.
- Efectueaza alte transporturi necesare in activitatea firmei.
- Asigura suportul logistic pentru pregatirea marfii ce urmeaza sa fie livrata

CERINTE

- Persoana dinamica, perseverenta, serioasa cu abilitati de lucru in echipa
- Carnet de conducere cat.B

Oferim pe piata romaneasca o gama larga de echipamente IT, de birou , echipamente multifunctionala, telecomunicatii, consumabile si articole de birou.
Suntem distribuitor autorizat pentru produse si marci recunoscute pe plan international.
Succesul companiei Vlamir se datoreaza in primul rand devotamentului si responsabilitatii echipei cu care lucreaza.
Te invitam si pe tine in echipa noastra.