Sofer Distributie

Austral Trade

Job expirat

RESPONSABILITATI

Incarca, transporta si distribuie marfa conform documentelor, ordinii de livrare si standardelor companiei;
Transporta zilnic marfa de la furnizori la depozitul companiei
Se asigura ca marfurile sa fie in concordanta cu facturile sau avizele emise;
Transporta coletele in cele mai bune conditii pentru a evita deteriorarea acestora (raspunde de integritatea marfii pe intreaga durata a transportului);
Descarca marfa la clienti, asigurandu-se ca documentele de predare-primire sa fie corect intocmite.
Completeaza la plecare, pe timpul cursei si dupa incheierea acesteia documentele de transport si cele de distributie;
Completeaza zilnic Borderoul de Livrari si il preda la finalul zilei coordonatorului transporturi impreuna cu toate facturile, avizele si notele de constatare intocmite;

CERINTE

Permis conducere categoria B;
Experienta anterioara ca sofer livrator (minim 1 an);
Studii medii
Familiarizat cu documentele fiscale si de incasare (facturi, avize, chitante)
Rezistenta la un ritm de lucru alert
Capacitate de adaptare si identificare rapida a soluiilor
Seriozitate;
Capacitate de organizare si prioritizare a activitatilor

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru dinamic
Colegi intotdeauna binevoitori
Program de lucru flexibil
Tichete de masa si bonusuri corelate cu performantele tale
Oportunitati de dezvoltare profesionala

Cele mai frumoase calatorii incep si continua cu zambetul pe buze, astfel ca te invitam alaturi de noi intr-o calatorie interesanta in care putem crea si implementa proiecte frumoase si totodata durabile.
Ne face placere sa lucram impreuna, deoarece in cadrul Austral proiectele se dezvolta prin intermediul membrilor echipei si odata cu ei, putand, in acelasi timp, sa ne bazam unii pe ceilalti. Avem curaj sa cerem si sa ne oferim ajutorul, deoarece dezvoltarea profesionala a fiecaruia dintre noi se bazeaza pe cunostinte, empatie si colaborare, atat cu membrii echipei, cat si cu partenerii de afaceri.
Ne indeplinim cu succes toate activitatile, pentru ca, de-a lungul experientei am invatat sa lucram foarte bine atat individual, cat si in echipa, punand in valoare fiecare coechipier.
Consideram ca, dincolo de experienta din CV, a fi profesionist inseamna sa te dezvolti prin activitatea pe care o desfasori, aducand totodata plus valoare in cadrul companiei in care activezi si ne bucuram sa avem alaturi de noi oamnei care cred in aceleasi principii.

Daca iti doresti sa afli mai multe despre noi te invitam sa vizitezi site-ul sau pagina noastra de Facebook.