Sofer distribuitor categ. B, C, E

Axor Pro Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

-transporta si livreaza marfa catre clienti in baza documentelor de insotire;
-livreaza comenzile conform programului de distributie comunicat de Departamentul de logistica;
-efectueaza receptia cantitativa a produselor transportate conform documentelor comerciale aferente;
-raspunde de integritatea marfii pe durata transportului.

CERINTE

-minim liceul;
-permis de conducere cat.B, C, E fara antecedente rutiere;
-experienta anterioara intr-o firma de distributie produse alimentare - constituie avantaj;
-persoana comunicativa,dinamica, capabila sa lucreze in echipa;
-experienta 1-3 ani.

BENEFICII OFERITE

**Diurna de deplasare
**Prime

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de selectie si plasare forta de munca.

Recrutam personal pentru firma de distributie produse alimentare, cu experienta in domeniu de peste 10 ani.

Ne puteti trimite CV-ul la adresa de e-mail:
recrutare@axor.ro