Sofer Distribuitor Bucuresti, Constanta, Ialomita, Calarasi, Gorj.

Farmexpert

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Transporta marfa in baza documentelor de insotire;

- Livreaza comenzile conform programului de distributie;

- Efectueaza incasarea dupa programarea de incasari.

CERINTE

- studii medii;

- experienta minim 2 ani intr-o pozitie similara;

- posesor carnet conducere categoria B, minim 3 ani;

- rezistenta la stres si efort prelungit;

- domiciliu in Bucuresti, Constanta, Calarasi, Slobozia, Targu Jiu.

BENEFICII OFERITE

- salariu

- bonuri de masa

FARMEXPERT D.C.I. este o companie cu capital integral romanesc, fondata in anul 1996, avand sediul central in Bucuresti. Activitatea companiei consta in importul si distributia de medicamente, cosmetice si produse parafarmaceutice.

300 de angajati lucreaza profesional pentru partenerii nostri, clienti si furnizori. Filozofia companiei este bazata pe respectarea demnitatii angajatilor, sarcini si responsabilitati clare, recunoasterea si recompensarea performantelor, dezvoltarea competentelor si continua imbunatatire a calitatii serviciilor.