Sofer distribuitor Buc+tara

SC DORALEX TRADE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Transport si distributie de marfa nealimentara (scule electrice), cu autoutilitare de mic-mediu tonaj (2-7,49 tone total), in Bucuresti si tara, pe rute regulate. De dorit ca soferul sa aiba si inca o alta calificare in domeniul auto(mecanic, electr, tinichig, vopsitor, etc) practicata anterior.
Societatea functioneaza din 1993 si presteaza servicii de peste 10 ani pentru firme straine renumite.
Garajul situat in zona BARIEREI DOMNESTI;
- Programul de lucru: luni-vineri, sambata ocazional intretinere, orele suplimentare platite.

CERINTE

- sofer cat. B,C,E, de preferat cu atestat profesional-marfa;
- certificate medical si psihologic valabile;
- cazier, carte de munca la zi, referinte de la job-urile anterioare;
- domiciliu stabil;
- pe langa soferie, inca O ALTA CALIFICARE in domeniul auto practicata anterior.

BENEFICII OFERITE

- Retributia fiecaruia, individualizata functie de masina, nr ore lucrate, nr Km parcursi si alte activitati prestate (intretinere, mecanica, electromec, etc).

SC DORALEX TRADE SRL este o societate comerciala cu peste 10 ani de experienta in transportul si distributia locala si nationala de scule electrice, piese auto si termotehnica. Societatea dispune de un parc auto modern, format din autoutilitare cu masa maxima autorizata intre 2-7,49 tone total.