SOFER DISTRIBUITOR

S.C. TOTAL PACK WATER S.R.L. CLUJ-NAPOCA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- incarca masina cu marfa si asigura ulterior descarcarea acesteia la client ;
- efectueaza distributia la firmele din zona alocata ;
- incaseaza soldurile restante de la clientii datornici ;
- igienizeaza dozatoare si efectueaza mici reparatii la aparate ;
- intocmeste documente cu regim special(facturi , avize , chitante , registru de casa , foi de parcurs, etc...)
- preia comenzile prin telefon ;

CERINTE

- posesor al permisului de conducere categoria B;
- disponibilitate la efort;
- seriozitate maxima si adaptabilitate;
- mobilitate pe teren;
- cunostinte tehnice minime.

BENEFICII OFERITE

- masina de serviciu;
- telefon de serviciu;
- salariu motivant;
- bonusuri pentru realizari exceptionale;
- premii pentru merite deosebite;

Firma se ocupa cu producerea , imbutelierea si comercializarea de apa de masa naturala purificata "Smarald", in bidoane de policarbonat cu capacitatea de 19 litri.