SOFER DISTRIBUITOR

LA FANTANA

Job expirat

RESPONSABILITATI

• efectueaza livrarile la societatile si termenele indicate in conformitate cu Dispozitia de Livrare
• efectueaza incasarile in numerar de la clientii din zona sa.

Persoana care va ocupa aceasta pozitie va beneficia de training in prima luna de angajare, in scopul familiarizatii cu activitatea La Fantana.

CERINTE

- studii medii
- minim 6 luni experienta pe o pozitie similara,
- permis de conducere categoria B si C
- capacitate de asimilare rapida, respectarea termenelor limita,
- disponibilitate pentru program de munca prelungit,
- domiciliul stabil in Bucuresti sau in Judetul Ilfov. (pentru peroanele cu domiciliul in alte judete se ofera cazare gratuita in Bucuresti)

BENEFICII OFERITE

Compania ofera un pachet salarial atractiv, cu posibilitatea de dezvoltare profesionala intr-o companie in plina ascensiune, alaturi de un colectiv tanar si dinamic.

Compania La Fantana este principala companie furnizoare de servicii de aprovizionare cu apa in sistem watercooler din Romania. Principalul actionar al companiei este fondul de investitii Innova Capital, unul dintre primele fonduri de capital privat infiintate in Europa Centrala