Sofer distribuitor

DACRIS IMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura distributia produselor finite catre clientii societatii;
- Executa toate traseele conform indicatiilor Directorului Logistica;
- Intocmeste foile de parcurs zilnice;
- Verifica fiecare livrare in parte avand la baza documentele aferente (aviz de expeditie si factura) etc.

CERINTE

- Studii medii;
- Permis conducere categoria B;
- Experienta in conducere autovehicole min. 2 ani;
- Persoana serioasa, responsabila;

BENEFICII OFERITE

- program de lucru: L - V : 8 - 17
- masina + telefon serviciu;
- contract de munca
- tichete de masa

Grupul de firme DACRIS a fost infiintat in 1993 pentru a satisface nevoile clientilor in domeniul papetariei, biroticii si a productiei tipografice. Printr-o politica de expansiune adaptata structurii si cerintelor pietei, in numai 3 ani, grupul a deschis la Bucuresti un important punct de lucru si s-a dezvoltat apoi la nivel national. Reusind sa raspunda solicitarilor clientilor cu promptitudine, Dacris a castigat un loc important in piata.