SOFER - DISTRIBUITOR

GREEN NET SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Livreaza marfa la clienti in timp util, conform graficului de livrari stabilit;
- Solicita clientului sa stampileze factura;
- Incaseaza banii de la clienti si elibereaza chitanta pentru suma respectiva;
- Depune banii incasati in Casieria companiei;
- Intocmeste foile de parcurs zilnice si rapoartele de activitate saptamanale pe care le solicita superiorul ierarhic;
- Adopta un comportament si o tinuta corespunzatoare in relatia cu clientii;

CERINTE

- Abilitati de comunicare si interrelationare personala, organizat, dinamic, orientat catre client;
- Orientare spre rezultate, dinamism si spontaneitate;
- Spirit de echipa;
- Studii medii;
- Permis de conducere categoria B;
- Experienta relevanta in distributie;

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru profesionist;
- oportunitati de dezvoltare profesionala;
- salariu motivant.

Import si distributie produse cosmetice si fito-terapeutice.
GREEN NET este o companie membra a grupului de firme FARMEXIM - HELPNET - GREEN NET.