SOFER - CURIER

EURIAL INVEST SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Acest rol este responsabil pentru primirea-predarea tuturor bunurilor, actelor si valorilor companiei. De asemenea, poate duce la destinatie angajati ai companiei sau oaspeti.
Indatoririle sale includ distribuirea corespondentei sau a altor obiecte pe baza unui program/rute prestabilit/a;
Efectuarea receptiei cantitative, valorice si calitative a marfurilor ce i se distribuie pentru livrat;
Livrarea operativa a marfurilor la destinatar, astfel incat sa se elimine timpii de asteptare;
Asigura transportul bunurilor si valorilor in conditii de siguranta; poate prelua bani pentru bunurile livrate sau lasate in grija;
Poate face distributie in puncte/zone nefamiliare, care nu sunt parte a rutei prestabilite;
Mentine contactul telefonic cu managerul sau, pentru a primi instructiuni;
Raspunde patrimonial sau dupa caz, penal, fata de eventualele nereguli constatate referitor la bunurile incredintate;
Mentine autoturismul companiei curat si in buna stare de functionare;
Nu foloseste autoturismul companiei in interes personal;
Intocmeste documentele necesare deplasarii in condiitiile legale.

CERINTE

Studii medii. Experienta minim 3 ani intr-o pozitie similara;
Posesor permis conducere categoriile B, C de minim 3 ani;
Cunostinte de operare pe calculator;
Initiativa;
Rigoare;
Atentie;
Eficienta;
Corectitudine;
Capacitate de munca in conditii de stres, program prelungit si volum mare de lucru.

Cunostinte de operare pe calculator.

DESCRIEREA FIRMEI

Esti o persoana dinamica si ambitioasa?
Cauti noi oportunitati pentru cariera ta?
EURIAL INVEST ofera oportunitati de cariera potrivite pentru toata lumea. Chiar daca sunteti proaspat absolvent de facultate, aflat la inceputul carierei, sau un profesionist cu experienta care isi doreste noi provocari, Eurial Invest va ofera oportunitatea angajarii si sansa de a dobandi noi abilitati si cunostinte.
Va oferim acces la evolutie profesionala, sansa de a avansa, pachete de beneficii interesante si o atmosfera de lucru stimulanta.
Va asteptam sa va alaturati unei echipe de profesionisti, tanara si dinamica!