SOFER CURIER

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura curieratul intre firma si partenerii companiei;
Realizeaza activitatile de receptie si livrare;
Asigura transportul angajatilor firmei sau a partenerilor atunci cand este cazul;
Asigura relationarea cu firma de service pentru rezolvarea diverselor probleme;
Intretinerea autovehiculului din dotare.

CERINTE

Vechime pernis auto cat.B minim 2 ani;
Bun cunoscator al traficului din Bucuresti (strazi, zone , cartiere, rute alternative, etc.);
Minime cunostinte tehnice auto;
Abilitati comunicare, relationare, initiativa, organizare, tinuta business , serios , simtul raspunderi.

BENEFICII OFERITE

Oferim un mediu de lucru placut, un pachet salarial atractiv bazat pe experienta, performante si realizari, oportunitati de promovare in cadrul firmei, posibilitatea de dezvoltare a cunostintelor si aptitudinilor profesionale, beneficii aditionale.
Punctul de lucru este in Popesti Leordeni, transportul fiind asigurat de catre companie.