Sofer (categoriile B si B+C)

Evolve Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma angajatoare este o companie de import si distributie de produse alimentare, cu peste 120 de angajati. Sunt scoase la concurs 2 posturi de sofer cat B si 1 post pt categoriile B+C. Sediul angajatorului este in sectorul 6 (zona Valea Cascadelor).

Sofer (categoria B)
- preia si indeplineste sarcini administrative (transmitere documente),
- asigura transportul angajatilor firmei sau a delegatiilor externe, indeplineste diverse sarcini administrative.

Sofer (categoria B+C)
- asigura transport de marfa sau persoane in interesul firmei angajatoare, preia diverse alte sarcinia dministrative

CERINTE

- Candidatii ideali poseda permis de conducere (categoriile B sau B+C) de minim 5 ani, fara evenimente rutiere majore.
- Experienta anterioara pe astfeld e pozitii este un avantaj.
- Experienta anterioara in activitati de distributie mnarfa pe raza mun. Bucuresti este un avantaj.
- Se cauta persoane organizate, serioase, muncitoare.

BENEFICII OFERITE

Salariu la incadrare:
- sofer categoria B: 700 RON (brut) + bonuri de masa
- sofer categoriile B+C: 800 RON (brut) - negociabil in functie de experienta + bonuri de masa

Salariile se renegociaza dupa perioada de proba.

Evolve Group este o agentie de resurse umane ce ofera servicii complete pentru evaluarea personalului, intocmirea de fise de post, precum si pentru recrutarea si selectia de noi angajati. Consultantii Evolve sunt absolventi de studii de specialitate: psihologi, sociologi si analisti cercetare de piata.