sofer categoriile B, C si E

TITAN S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

a) Incarca masina prin receptionarea marfii si raspunde de gestiunea din masina;
b) Livreaza/descarca marfa la clienti conform facturii/aviz expeditie;
c) Incaseaza banii de la clienti conform facturii sau conform soldului comunicat de catre departamentul vanzari, completeaza chitanta cu toate datele necesare (data, numele complet si citet al clientului, suma in litere si cifre, nr.factura incasata) si depune sumele respective la casierie in ziua incasarii. Preia de la clienti CEC-uri sau BO pe care le preda Departamentului Vanzari in aceeasi zi;
d) Receptioneaza retururile de marfa si de ambalaj de la clienti si le preda ca gestiune la depozitul de retur, conform documentelor primite de la clienti. In situatia in care apar diferente intre faptic si scriptic ele vor fi suportate de catre agentul comercial;
e) Mentine in custodia clientului un stoc minim de ambalaj necesar rulajului zilnic de marfa;
f) Respecta ruta zilnica stabilita, atat din punct de vedere al ordinii de livrare cat si din punct de vedere al timpului alocat acesteia;
g) Mentine relatii de buna colaborare atat cu clientii companiei cat si cu colegii de munca.
h) Efectueaza reviziile tehnice periodice sau accidentale ale mijlocului fix din dotare.

CERINTE

- atestat pentru sofer profesionist;
- persoana dinamica, echilibrata, disciplinata, responsabila, serioasa, punctuala, organizata;
- domiciliul preferabil in sectoarele 2, 3 sau 4.

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv;
- bonuri de masa;
- transport asigurat.

DESCRIEREA FIRMEI

Morarit-Panificatie