Sofer categoria E

FARMASAN

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul oferit este de sofer in cadrul unui grup de firme, cu domenii de activitate diverse (cresterea si comercializarea animalelor vii, comert, productie material lemnos, comercializare produse farmaceutice de uz veterinar etc).
Pentru acest post cautam persoane cu experienta de minim 5 ani, care sa aiba cunostinte si sa aplice operatiuni mecanice de intretinere si reparatii, care sa conduca preventiv si sa aiba disponibilitate 100%. Persoanele respective isi vor desfasura activitatea la punctul de lucru din Intorsura Buzaului (Judetul Covasna) si vor transport si livra busteni si cherestea.

CERINTE

- Angajam sofer posesor permis categoria E
- Minim 5 ani experienta pentru cap tractor marca Roman si sea transport busteni.
- Cautam persoane serioase, muncitoare, dornice de a acumula experienta si de a promova, dedicate muncii.

BENEFICII OFERITE

Asiguram cazare, masa si salariu de exceptie, in functie de randamentul muncii prestate

Grup de societati cu un vast domeniu de activitate (productie/comert masa lemnoasa, comert cu cereale, produse farmaceutice de uz veterinar, carne de porc si pasare etc)