Sofer Categoria C

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- URGENT SOFER CATEGORIA C!
- Firma de prestigiu din Bucuresti, recrutam personal pentru departamentul administrativ
(SOFER CATEGORIA C)
- Va rugam sa aplicati numai daca sunteti intr-adevar interesati de oferta noastra !
- Numai persoanele care indeplinesc conditiile solicitate vor fi contactate in vederea participarii la interviul de selectie.
- Candidatul ideal trebuie indeplineasca urmatoarele criterii de selectie :
- Permis conducere categoria C (obligatoriu!) -este un plus categoria B
- Experienta minimum 1 an (obligatoriu !)
- Disponibilitate pentru deplasari dese in tara
- Rezistenta la efort prelungit
- Sa poata prezenta rapid cazierul

CERINTE

- Distribuirea marfurilor la punctele stabilite
- Asistarea la incarcarea camionului
- Descarcarea marfurilor la punctele prestabilite
- Raspunde de integritatea autovehiculului si a marfurilor incredintate

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix incepand de la minimum 700 lei brut
- Conditii de munca foarte bune la firma noastra care are sediul amplasat ultracentral
- Sprijin in integrarea rapida in colectiv
- Echipa dinamica preocupata de perfectionare
- Prime - de mai multe ori pe an
- Alte comisioane in functie de activitatea desfasurata de dvs
- Optional, telefon mobil de firma
- Program flexibil, in functie de imprejurari