Sofer_carnet cat. B/D

IMSAT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locul de munca: la santierele IMSAT din tara
Intre 2-4 luni in aceeasi locatie, functie de proiect ,cu vizite planificate acasa la 2-3 saptamani.
Postul se subordoneaza Sefului de Santier.
Responsabilitati:
- conducerea autovehiculului in conditii de siguranta optima la locurile indicate de catre persoanele aflate in proiect
- preluarea persoanelor specificate de la locatiile indicate
- mentinerea autovehiculului in bune conditii

CERINTE

Minim 5 ani experienta pe un post similar
Studii medii absolvite
carnet cat.B sau D(avantaj) - fara incidente
Cazier curat
Engleza nivel minim
Bune abilitati de conducere a autovehiculelor, cunoasterea eglementarilor rutiere in vigoare
Trasaturi de personalitate: persoana serioasa, corecta, organizata, punctuala, atentie distributiva
Alte cerinte : disponibilitate la deplasari (in tara) si la program prelungit

BENEFICII OFERITE

Salariul oferit este de 10,000,000 lei net lunar, la care se adauga diurna = 170,000 lei /zi.
In cazul santierelor din localitatea de domiciliu, nu se primeste diurna, ci bonuri de masa de 75,000 lei/zi;
Cazarea gratuita;
La vizitele acasa, planificate, se deconteaza transportul;

DESCRIEREA FIRMEI

Integrator de servicii industriale:
- proiecte la cheie in industria cimentului, infrastructura telecomunicatii, echipamente electrice si de automatizari, retele voce-date, sisteme de securitate, confectii si structuri metalice
- antreprenor general constructii civile si industriale