SOFER ADMINISTRATIV

SC PROMED SYSTEM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

indeplinirea responsabilitatilor administrative zilnice legate de companie;
- efectuarea diverselor activitati atunci cand sunt cerute de catre managerul direct;
- Conduce si intretine masina care ii este data spre folosinta conform cerintelor conducerii;
- Confidentialitate
- Seriozitate

CERINTE

Educatie: min. absolvent studii medii
Persoana bine organizata, responsabila atenta la detalii, comunicativa, spirit de echipa si cu o buna putere de concentrare.

BENEFICII OFERITE

Sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara si motivata
- Salariu motivant
- Tichete de masa

Rețea Medicală Wellborn este formată din spitale, clinici și centre de excelență, un brand Românesc care funcționează de peste 20 de ani.

Spitalul Wellborn Baneasa este primul spital de fertilitate si medicina materno-fetala din Romania, deschis in Bucuresti de la sfarsitul lunii noiembrie 2013.