SOFER

SC GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Controleaza zilnic, la plecarea si la venirea din cursa, starea tehnica si estetica a autovehiculului, precum si buna functionare a instalatiilor functionale;
- Mentioneaza pe foaia de parcurs defetiunile aparute;
- Respecta programul si traseul zilnic stabilit;
- Completeaza zilnic foile de parcurs pe care le preda revizorului tehnic;
- Asigura relatia banci-vama-depozit-clienti-service-uri - inmatriculari ¿ leasing;
- Raspunde de rezolvarea in timp util a sarcinilor trasate, cu respectarea intocmai a indicatiilor primite.

CERINTE

- Posesor carnet conducere categoria B, C, D;
- Meticulos, ordonat, atent la detalii;
- Atitudine orientata spre client, abilitati de comunicare;
- Experienta minima in vanzari constituie un avantaj.
- Cunostinte Office (Word, Excel);
- Cunostinte minime a unei limbi straine de circulatie internationala;
- Fara antecedente penale.

BENEFICII OFERITE

- Lucru intr-un colectiv tanar si dinamic;
- Pachet salarial atractiv.

Companie de import-export piese auto, echipamente si utilaje de constructii, echipamente pentru salubrizare, autovehicule speciale pentru salubrizare, macaze de cale ferata si schimbatoare de macaz. Compania activeaza de 12 ani in Romania si este organizata dupa standarde occidentale pe divizii si departamente.