Sofer 44t camion + remorca (rute interne si internationale)

AGS BUCHAREST

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- conducerea unui autotren rutier de 44 t, compus din camion si remorca, in trafic national si international;
- respectarea traseelor si timpilor de incarcare / descarcare comunicate de catre dispecer;
- reprezentarea companiei in fata clientilor si respectarea tuturor instructiunilor primite de la dispecer in ceea ce priveste incarcarea si descarcarea
-preluarea si livrarea bunurilor de la clienti
Beneficii:
-camioane noi Mercedes Actros Euro 6 Gigaspace
-perfoctionarea limbilor straine prin interactioanarea directa cu toti colegii AGS din Europa
-posibilitatea de a vedea si cunoaste toate tarile din Europa si de a interactiona cu oameni de diferite culture

CERINTE

- permis Cat B; C; E
- atestat transport marfuri generale
- experienta reprezinta un avantaj, dar NU este obligatorie
- cunoasterea si respectarea cu strictete a legislatiei in vigoare, referitoare la circulatia autovehiculelor de mare tonaj pe drumurile nationale si internationale
- disponibilitate la efort fizic
- dispus la lucru in echipa/echipaj
- cunoasterea unei limbi straine – constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

-venituri motivante compuse din salariu fix , bonuri de masa , diurne si bonusuri in funtie de perfomanta.

Over the last 30 years, the AGS Group has established a network of over 100
branches in 67 countries, and has brought innovation and originality to the
international moving market. The complete range of services we offer contributed
Worldwide Movers specialises in the door-to-door relocation and storage of household
and personal effects. We offer a complete, single relocation solution for local, national
and international moves, from and to anywhere in the world.