SOFER

Protruck S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- transporra vehiculele pe rutele stabilite (RAR, sedii din tara, carosieri, etc);
- intocmeste procesele verbale la receptia si predarea vehiculelor;
- la receptie verifica starea tehnica si estetica a autovehiculelor;
- alte activitati specifice intretinerii unui parc auto.

CERINTE

- cerinta obligatorie: permis conducere categoriile B, C, D, E;
- studii medii (scoala profesionala auto – reprezinta avantaj);
- experienta intre 3-5 ani (transport marfa – reprezinta avantaj);
- atestarea profesionala - reprezinta avantaj.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- lucru intr-o echipa dinamica si motivata de rezultate;
- lucrul intr-o companie in care performanta angajatilor este apreciata si incurajata.

Aflate in plina evolutie, companiile PROTRUCK isi dezvolta echipa!
Domeniile in care ne desfasuram activitatea sunt:

1. Protruck – management si consultanta pentru celelalte companii din cadrul grupului;
2. Protruck Vehicule Comerciale - distribuitor autorizat Iveco
3. Protruck Motoare Industriale - distribuitor autorizat Fiat Powertrain
4. Protruck Echipamente Constructii – distribuitor autorizat New Holland Construction Equipment
5. Protruck Vehicule Rulate – distribuitor vehicule rulate
6. Protruck Asigurari – broker de asigurari

Daca vrei sa ne cunosti mai bine, aceseaza www.protruck.ro.