SOFER

PERSPECTIVE Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, una dintre cele mai importante companii europene din sectorul producerii de folie de plastic destinata ambalajului industrial si alimentar cautam o persoana muncitoare si serioasa pentru postul de SOFER (si cu rol administrativ).

Responsabilitati
- Conduce masina/masinile firmei;
- Se ocupa si de alte sarcini administrative la cererea superiorilor;
- Merge la banca pentru diverse comisioane;
- Se implica in activitatile firmei.

CERINTE

- Carnet de conducere categoria B;
- Experienta in domeniu ¿ fara evenimente rutiere;
- Activ, stabil, muncitor;
- Atitudine proactiva;
- Persoana serioasa, responsabila.
- Preferabil cu domiciliul in sectorul 5 sau 6.

BENEFICII OFERITE

Conditii excelente de munca la standarde internationale

A young and dynamic team, experienced professionals offering HR Consulting & Recruitment services.
We have a change-management approach.
We fill the need for Professionalism, Confidentiality, Ethic, Rapidity and Quality Guarantees.