Sofer

MAXIM DRINK SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-sa transporte si sa livreze comenzile de marfa catre clienti in urma unei rute prestabilite , in timpul prestabilit si in cantitatile si marcile comandate

CERINTE

-permis auto categoria B,C
-studii medii finalizate
-abilitati aritmetica
-capabil sa lucreze in echipa
-fara antecedente penale

BENEFICII OFERITE

se va stabili in urma interviului

Producator si distribuitor national de bauturi alcoolice naturale sub marcile proprii (brandy OVIDIU si CONAC ;lichior DUMBRAVA , ARTIC MAGIC MENTOL si SAHARA ;aperitive cu fructe MAXIM ,AFINATA CASEI , VISINATA CASEI ;BITTER,FLORIO,FERNET MAXIM si AZURRO ; vodka & cocktail VOGUE).
Firma detine din 2002 sistemul de management al calitatii HACCP si ISO 9001 conforme cu legislatia UE. BITTER MAXIM si AFINATA CASEI sunt detinatoare ale medaliilor de AUR ;VISINATA CASEI si brandy OVIDIU au obtinut ARGINT si BRONZ la concursurile de bauturi din cadrul expozitiei internationale EXPODRINK BUCURESTI 2003 si 2005.