SOFER

FINE CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Transportă angajaţi, colaboratori în condiţiile stabilite de politica firmei
Se preocupa pentru a cunoaşte ruta de transport
Comunică permanent cu responsabilul administrativ pentru organizarea transportului în timp util şi în bune condiţii

CERINTE

Persoană serioasă, dispusă la orar prelungit, bun conducător auto, fără accidente
Calităţi excelente de comunicare interpersonală
Orientare către clienţi, atitudine profesionala şi proactivă
Flexibilitate, deschidere către nou, răbdare
Organizat şi cu grad ridicat de responsabilitate
Studii medii
Experienţă : minim 3 ani în activitate de transport.
Carnet de conducere B, C
Disponibilitate la orar prelungit, ocazional şi în week-end
Cunoscător limba engleza nivel conversaţional
Să fie absolvent de liceu sau ai unei şcoli profesionale
Să aibă stagiul militar satisfăcut
Eventual cu experienţă şofat în Europa (avantaj)
Cazier curat

BENEFICII OFERITE

Salariu fix în funcţie de aptitudini, carte de muncă, telefon de serviciu
Servicii medicale gratuite

Fine Consulting with its offices in Zug, Switzerland and in Bucharest, Romania, has over 10 years of experience in business consulting and a thorough understanding of the Romanian business environment. Our understanding of the market and our firm commitment to client success has built our companies¿ reputation and profile. The broad/wide know-how perfected in all business sectors, established or expanding, as well as a wide networking capacity represent the fundamental basis of all our services.