SOFER

S.C. Midal Interfrig Cluj S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmirea zilnica a foilor de parcurs;

- Intretinerea autoturismului din dotare;

- Transportarea marfii in baza documentelor de insotire;

- Livrarea comenzilor conform programului de distributie;

- Raspunde de cantitatea si starea marfii transportate din momentul incarcarii pana in momentul descarcarii acesteia ,conform comenzii si documentelor de transport.

CERINTE

- Studii medii;

- Permis conducere cat. B,C,D si E.

- Minim 3 ani experienta in sofat pe rute nationale , fara evenimente rutiere;

- Bun cunoscator al traseelor nationale;

- Persoana organizata ,serioasa,onesta.

- Disponibilitate pentru program flexibil si prelungit;

- Fara cazier judiciar.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv.

S.C. Midal Interfrig Cluj S.R.L. s-a infiintat in anul 1999, avand ca obiect principal de activitate comercializarea echipamentelor frigorifice.SC Midal Interfrig Cluj este filiala grupului de firme Midal. MIDAL reprezinta deja un nume de referinta in tehnica frigului, calitatea produselor si serviciilor sale fiind bine cunoscute pe piata interna si externa.