Sofer

SC Eurogama Invest SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Livreaza marfa catre beneficiar
- Verifica comenzile si ajuta la pregatirea marfii
- Ajuta la incarcarea si descarcarea marfurilor
- Mentinerea in buna stare de functionare a mijloacelor auto incredintate
- Serveste interesele companiei.

CERINTE

- Experienta minimum 3 ani intr-o pozitie similara
- Fara antecedente penale
- Posesor carnet de conducere categoria B (C+E- avantaj)
- Cunostinte solide in ceea ce priveste traseele din Bucuresti si zonele limitrofe
- Studii medii
- Seriozitate

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea de a face parte dintr-o echipa dinamica;
- Pachet salarial atractiv.

Toate aplicatiile sunt confidentiale. Doar candidatii selectionati vor fi contactati pentru interviu.

Eurogama Invest SRL este una din cele mai importante tipografii din Romania ocupand o pozitie de lider in zona tiparului publicitar si al productiei de ambalaje din carton duplex si ondulat precum si in zona productiei publicitare din material plastic. De asemenea, pentru clientii sai EUROGAMA presteaza si servicii de publicitate – creatie, media planning si buying – si servicii complexe de logistica.