SOFER

VON CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura si raspunde de livrarea/colectarea marfii conform procedurilor si regulilor stabilite;
- raspunde de preluarea marfii alocate de seful direct in vederea livrarii si a documentelor de insotire corespunzatoare (facturi, scrisori de transport, avize);
- verifica, la preluarea marfii, corespondenta coletelor existente cu cele inscrise in documentele de transport;
- pregateste traseul de parcurs, pe baza documentelor primite, cu respectarea regulilor interne la ordinea livrarilor;
- descarca marfa si face receptia acesteia cand are instructiuni de la seful direct, verificand corespondenta fizica cu documentele de insotire;
- asigura si raspunde de conformarea corecta si completa a documentelor de insotire si a scrisorilor de transport;
- asigura si raspunde de incasarea contravalorii marfii sau serviciului de transport, ridicare instrumente de plata conform instructiunilor inscrise pe scrisorile de transport;
- raspunde si asigura colectarea de marfa de la client conform scrisorilor de transport etc.

CERINTE

- studii medii
- permis de conducere categoria B de minim 2 ani.
- capacitatea de alucra sub presiune;
- capacitatea de autoorganizare si stabilire a prioritatilor;
- abilitati de comunicare;
- atitudine profesionista etc.

VON Consulting ofera servicii de recrutare personal, training, administrare si salarizare personal, leasing de personal.