SLOT MACHINE SUPERVISOR

FUTURE HR IMPACT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea activitatii de infiintare a noi puncte de lucru
- Stabilirea cadrului procedural pentru activitatea specifica
- Intocmirea de rapoarte financiare si de activitate catre managementul companiei
- Instruirea personalului operational
- Monitorizarea continua a derularii activitatii
- Disponibilitate de deplasare in tara

CERINTE

- Studii superioare
- Persoana cu un dezvoltat simt al responsabilitatii
- Abilitati de comunicare si de analiza
- Bun organizator
- Experienta ca manager/coordonator de proiect sau ca manager /supervisor de operatiuni - minim 1 an (avantaj)
- Limba engleza - nivel avansat
- Permis de conducere categ. B

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial avantajos.

Infiintata in 2005, FUTURE HR IMPACT reprezinta o companie cu capital romanesc a carei misiune este aceea de a valoriza resursa umana, intermediind parteneriatul strategic dintre candidati si angajatori.
FUTURE HR IMPACT nu promite! Future HR Impact se angajajeaza.

Obiectivul nostru, al echipei FUTURE HR IMPACT, este sa reprezentam cu succes atat candidatii in obtinerea unui loc de munca potrivit motivatiilor si aptitudinilor lor, cat si companiile ce au nevoie de servicii specializate si prompte.