Skip Collection Officer- part time/ full time

COFACE ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Introducere de informatii in bazele de date;
Gasirea de informatii utile pentru baza de date;
Operare, procesare date.

CERINTE

Abilitati bune de tiparire;
Abilitati de cautare in diverse baze de date;
Capacitate de analiza si sinteza;
Student / Absolvent de studii medii/ superioare;
Cunoasterea limbii engleze.

BENEFICII OFERITE

Salariu corespunzator activitatii desfasurate;
Posibilitati de promovare in cadrul companiei.

Coface Romania SRL, fondata in 1996, este membra a Grupului Coface Central Europe A.G. din Austria, care apartine concernelor COFACE (Compagnie Francaise d’Assurances pour le Commerce Exterieur) din Franta, liderul mondial in asigurarea creditului de export, si KSV (Kreditschutzverband von 1870) din Austria, liderul pietei austriece pentru furnizarea de informatii de afaceri si servicii de recuperare a datoriilor.
Coface Romania SRL este lider de piata in Romania in domeniul managementului riscului de credit:

- colectare creante comerciale;
- rapoarte de credit;
- asigurari de credit.