Site Environment Engineer

CONNECT CEE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura coordonarea activitatilor de instalare si mentenanta a environmentului pe site-uri.

1. Elaborarea si actualizarea specificatiilor tehnice pentru echipamentele de environment (aer conditionat, grupuri electrogene, echipamente de environment) si a procedurilor de environment:
- mentenanta corectiva si preventiva
- urmarirea PO-urilor pentru echipamente
- intretinerea bazei de date aferente
- crearea si modificarea procedurilor specifice pentru aer conditionat,grupuri electrogene si environment de site
- evaluarea tehnica pentru aer conditionat, grupuri electrogene si echipamente environment pt site-uri telecom
- acceptanta de echipamentelor pe site-uri telecom
2. Negocierea preturilor de borderou, a ofertelor speciale, verificarea si validare devizelor
3. Raportare costurilor environment site-uri
4. Oferirea de solutii tehnice grupuri electrogene, aer conditionat si echipamente environment pentru site-uri telecom
5. Vizite tehnice pe site-uri telecom
6. Evaluarea subcontractorilor

CERINTE

- Absolvent studii superioare (Electrotehnica de preferat)
- Experienta in domeniul electrotehnic, termodinamica
- Cunostinte solide in comportamentul termic al echipamentelor de joasa tensiune
- Cunostinte de baza privind aspecte juridice legate de environment
- Cunostinte de baza privind aspecte financiare legate de environment

- Permis de conducere
- Lb engleza - fluent
- MS Office

BENEFICII OFERITE

Se vor discuta la interviu.

DESCRIEREA FIRMEI

Consultanta Manageriala/ Recrutare/ Training