Site Engineer pardoseli industriale

Lindec Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
• Coordoneaza si verifica lucrarile de executie parsoseli industriale de beton (lucrari de pregatire turnare si finisare, operatii post turnare) in vederea indeplinirii obiectivelor proiectului;
• Intocmirea graficului de executie si urmarirea realizarii lui;
• Raspunde de respectarea tehnologiei de executie si a normelor de calitate;
• asigura controlul permanent a calitatii lucrarilor efectuate;

CERINTE

Cerinte:
• Studii superioare tehnice de profil constuituie un avantaj;
• Experienta pe un post similar de minim 3 ani;
• Carnet de conducere - categoria B constituie un avantaj
• Bune abilitati de organizare si conducere;
• Atentie la detalii;
• Abilitati de comunicare, onestitate;
• Personalitate energica, cu atitudine pozitiva;
• Cunosterea unei limbi de circulatie internationala reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

• Training si suport continuu pentru dezvolatare profesionala;
• Mediu de lucru stimulativ si profesionist;
• Cariera intr-o societate in continua dezvoltare;
• Contract individual de muncă pentru nedeterminata;
• Pachet salarial motivant şi tichete de masă;
• Bonusuri in functie de performanta;
• Asigurăm transportul.

Vanzare materiale si utilaje, precum si executie de pardoseli industriale