SHOP MANAGER - RETEA NATIONALA DE MAGAZINE

FOX CONSULTANTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizarea, instruirea si conducerea echipei de vanzari din magazin astfel incit targetul de vanzari sa fie indeplinit;
- Intocmirea documentelor necesare bunei desfasurari a activitatii: note de intrare-receptie, raport de gestiune, registru de casa, monetare;
- Evidenta gestiunii pe furnizori ( vanzari, stocuri, retururi, solduri );
- Administrarea magazinului;
- Mentinerea relatiei cu conducerea galeriei comerciale;
- Intocmirea rapoartelor ( situatii cu vanzari, necesar de marfa );
- Analiza concurentei locale ( preturi, sortiment de produse )

CERINTE

- Experienta in vanzari de minim 3 ani si pe un post de conducere de 1 an;
- Experienta in domeniul confectiilor reprezinta un avantaj;
- Studii superioare;
- Cunostinte operare PC;
- Abilitati de comunicare si negociere;
- Tinuta si prezenta impecabila;
- Spirit de initiativa, orientare catre rezultate.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial competitiv
Bonusuri periodice

Clientul nostru este o companie ce activeaza in industria confectiilor, avand o retea de magazine la nivel national si fiind detinatoarea unui brand recunoscut si apreciat pe piata. Avand in vedere extinderea operatiunilor sale in Bucuresti prin deschiderea unui nou magazin suntem in cautarea unui Shop Manager.