SHOP MANAGER OK

MEDIA MARKET - HUMAN RESOURCES AGENCY

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Administrarea magazinului (inchide, deschide magazinul);
- Efectueaza inventarul zilnic al marfurilor;
- Se ingrijeste indeaproape de estetica magazinului;
- Primirea cilentilor, prezentarea, promovarea si vanzarea produselor;
- Incasarea platilor prin card sau cash;
- Depunerea zilnica a numerarului in banca;
- Aranjarea marfii in vitrina;
- Mentine legatura profesionala cu clientii;

CERINTE

VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL ANUNTULUI deoarece:
* SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
* APLICATIILE PE INTERNET SUNT INSUFICIENTE!!!
- Absolvent studii superioare sau medii;
- Experienta aproximativ 1 an pe o pozitie similara -retail, bijuterii sau ceasuri;
- Cunostinte MS Office;
- Limba Engleza - nivel conversational.
Candidatul/candidata ideal trebuie sa aiba foarte bune abilitati de comunicare, sa fie meticulos, responsabil/a, atent la detalii, calm, tanar, prezentabil, matur, atent la detalii, sociabil, de incredere.

BENEFICII OFERITE

Salariul NET lunar oferit este de 300-600 EURO.
Program de lucru L-V, 8:30-20:30 - SE VA ORGANIZA IN TURE!, S 10:30-17:30
Perioada de proba este de 3 lun1.
Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.
Exista reale posibilitati de promovare - pe termen lung.

CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE COMERCIALIZAREA DE CEASURI SI BIJUTERII DE MARCA.