SHOP MANAGER

Esprit, Springfield, Women\'Secrets

Job expirat

RESPONSABILITATI

- conducerea unei sectiuni a magazinului si de coordonarea echipei
- realizeaza rapoarte de vanzari/achizitii
-aprovizionarea magazinului in mod optim si la timp cu produse si toate celelalte materiale necesare bunei desfasurari a activitatii in cadrul magazinului;
-aranjarea si expunerea produselor urmarind modul de asezare a lor pe expozitoare, in vitrine sau pe manechine si aranjarea materialelor promotionale la vedere;
-supervizarea activitatii vanzatorilor si casierilor in magazin;
-receptia marfii prin vizionare si numarare;

CERINTE

Esti pasionat de noile trenduri in fashion?
Doresti sa contribui la crearea de noi concepte?
Iti place shoppingul?
Nu-ti place sa lucrezi inchis intr-un birou?
Iti cauti un job interesant si placut?

Mai ai nevoie de:
- studii superioare in curs/absolvite
- minim un an experienta in pozitii de coordonare in domeniul retail (experienta in segmentul textile prezinta avantaj)
- cunostinte de limba engleza - nivel avansat
- cunostinte de operare PC

BENEFICII OFERITE

-posibilitatea de a purta in cadrul magazinelor hainele marca Esprit sau Sprinfield;
-oportunitatea de a lucra intr-un mediu placut iar noi, de a contribui la dezvoltarea ta prin traininguri si posibilitati reale de avansare;
-program de lucru in ture
-pachet salarial atractiv - pana la 400 euro lunar

Springfield are ca principale caracteristici valoarea si stilul, urmarind sa acopere toate cerintele barbatilor, intr-o maniera simpla si accesibila. Create pentru a fi confortabile, hainele din colectia Springfield sunt usor de asortat si potrivit.

Women\'Secret este brand-ul de lenjerie intima creat pentru femeia actuala, o femeie pentru care varsta reala nu reprezinta cel mai important aspect. Pentru ea, Women\'Secret creeaza noi concepte pentru a-i face viata mai usoara si mai distractiva.

Esprit aduce un stil tanar si plin de culoare in spiritul international al brand-ului. Produsele Esprit se adreseaza atat barbatilor cat si femeilor prin colectiile indraznete si accesoriile asortate completand un stil de viata relaxat si placut, in care alegerea este simpla si placuta: Esprit