SHOP MANAGER

TERRAMED SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

¿ conducerea echipei de vanzatori din cadrul magazinului
¿ urmarirea indeplinirii target-ului de vanzare stabilit de companie
¿ intocmirea tuturor actelor ce tin de gestiune si contabilitate primara;
¿ intocmirea periodica a rapoartelor de activitate
¿ realizarea comenzilor
¿ urmarirea aprovizionarii astfel incat sa se evite out-of-stock-urile
¿ monitorizarea resurselor materiale ale punctului de lucru
¿ implicarea puternica in activitate pentru realizarea obiectivelor propuse
¿ promovarea permanenta a companiei
¿ pastrarea unei imagini corespunzatoare a magazinului

CERINTE

- experienta in coordonarea unei echipe
- experineta in vanzari min 1 an
- cunostinte de marketing si management (preferabil cursuri sau training-uri in domeniu)
- dorinta puternica de dezvoltare, perfectionare si afirmare profesionala
- atitudine proactiva
- abilitati excelente de comunicare
- aspect fizic placut si charisma
- politete, amabilitate, flexibilitate
- cunostinte utilizare PC

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv + bonus
- program intensiv de training
- posibilitati de dezvoltare a carierei

Terramed este o retea de magazine in continua dezvoltare, care ofera produse naturale de cea mai buna calitate, intr-un ambient unic pe piata romaneasca.