SHOP ASSISTANT - Companie Multinationala

AXIAL Resurse Umane

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia de recrutare AXIAL selecteaza persoane pentru posturile: SHOP ASSISTANT si TEAM MANAGER in cadrul unei Companii Multinationale prezenta prin magazinele sale in toate marile centre comerciale din Romania si avand ca produse incalataminte si accesorii (femei/ barbati) in stilul elegant si casual.

CERINTE

Persoane cu experienta in domeniul comercial, vanzari directe sau in lucrul cu clientii.
Daca va considerati o persoana motivata si dinamica, trimiteti CV-ul

BENEFICII OFERITE

- contract de munca cu durata nelimitata,
- conditii salariale deosebite, bonusuri + alte beneficii
- training-uri si posibilitati de dezvoltare profesionala in cadrul unei Companii Multinationale

Una dintre cele mai apreciate companii de Resurse Umane din Bucuresti. Realizeaza recrutari si evaluari de personal pentru companii romanesti si straine din domenii diverse de activitate