ANTAL International Network

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Programează pe medii de dezvoltare Share Point
• Raportează şefului de echipa
• Colaborează cu echipa de proiect
• Colaborează cu departamentul de calitate

CERINTE

• 1) Dezvoltarea de web parts folosind LINQ in SharePoint 2010
• 2) Dezvoltarea de componente/aplicatii folosind apeluri de SharePoint 2010 API
• 3) Utilizarea ADO.NET pentru apelul serviciilor REST in SharePoint 2010,
• 4) dezvoltare C# / ASP.NET
Este un plus experienta in:
• - constructia si configurarea de fluxuri in SharePoint 2010
• - configurarea si administrarea de site-uri/aplicatii pentru SharePoint 2010

BENEFICII OFERITE

• Posibilitatea de a câştiga o bogata experienţă profesională, lucrând într-una dintre cele mai importante companii software din România
• Pachet salarial atractiv şi motivant
• Lucru in echipe de profesionisti
• Training

Executive Search and Selection, with multi-sectorial business domains and georgaphical territories, organised by

* Master Office in Bucharest, managed by Irina Vasile, with strong financial & general management background and 3 consultants who cover: IT&C, Banking & Finance, FMCG & Retail, Advertising & Media, Pharma & Medical, Tourism & Construction, Automotive and Financial Management.