Service Technician or Engineer (cod: Electronist POS)

Printec Group Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- investigarea si repararea de subansamble electronice, verificarea terminalelor electronice;
- mentinerea unui stoc minim de terminale functionale pentru tehnicienii nostri de teren;
- raportare perioadica a activitatii catre responsabilul de departament;

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa aiba urmatorul profil:
- foarte bune cunostinte de electronica;
- bune cunostinte de mecanica;
- capacitatea de a lucra independent, dar si in echipa;
- experienta in service imprimante, calculatoare, etc.
- persoana activa, dornica de a obtine performante in domeniu;

Constituie un avantaj cunoasterea limbii engleze, precum si experienta in telecomunicatii si retele.

BENEFICII OFERITE

PRINTEC ofera oportunitatea dezvoltarii unei cariere, salariu competitiv, bonuri de masa, training in noi tehnologii.

PRINTEC este o companie multinationala din domeniul IT, specializata in echipamente ¿i solu¿ii integrate complexe de la cei mai importan¿i producãtori mondiali (NCR, Verifone, Thales, Nortel, etc), echipamente dedicate serviciilor financiare si de retail.