SERVICE & SUPPORT ENGINEER ¿ Security Systems

Genesys Systems

Job expirat

RESPONSABILITATI

Proiecteaza sisteme de securitate si antiincendiu, adaptate nevoilor clientilor.
Configureaza si supervizeaza implementarea sistemelor proiectate.
Asigura asistenta tehnica pre-sales si post-sales.

CERINTE

- Absolvent al Facultatii de Electronica si Telecomunicatii, Electrotehnica, Automatizari
- Experienta relevanta intr-o activitate similara
- Buna cunoastere a legislatiei in domeniu
- Buna cunoastere a produselor din domeniu, capacitate de a evalua noi produse
- Abilitati practice, capacitate de diagnosticare rapida a problemelor de functionare
- Carnet de conducere categoria B
- Cunostinte bune de utilizare PC
- Nivel bun al limbii engleze
- Capacitate de asimilare rapida de noi cunostinte, abilitate de a lucra in echipa ori cu supervizare minimala.

BENEFICII OFERITE

Oferim un pachet salarial competitiv si posibilitatea dezvoltarii carierei pe termen lung.