SERVICE & SUPPORT ENGINEER - Grupuri Electrogene

Power Systems Rom

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectueaza service in garantie sau postgarantie la sediul clientilor pentru grupurile electrogene;

-Asigura asistenta tehnica prin telefon si e-mail;
- Propune solutii si configuratii tehnice de utilizare generatoare in conformitate cu cerintele clientilor;

- Conduce echipe pt service-ul grupurilor electrogene;

CERINTE

-Experienta relevanta in activitati de service si suport tehnic intr-un domeniu similar
- Absolvent al Facultatilor de Electronica si Telecomunicatii sau Electrotehnica,
- Abilitati practice, capacitate de depanare echipamente electronice si electrice
- Certificarile in domeniul grupuri electrogene reprezinta un avantaj
- Carnet de conducere categoria B - obligatoriu
- Cuno¿tin¿e foarte bune de utilizare PC
- Nivel bun de cunoastre a limbii engleze
- Capacitate de asimilare rapida de noi cunostinte, abilitate de a lucra in echipa ori cu supervizare minima.

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv, bonuri de masa, training, lucrul intr-o echipa tanara, dinamica, posibilitatea dezvoltarii unei cariere pe termen lung, masina de serviciu.

POWER SYSTEMS ROM este o companie dedicata sistemelor de electroalimentare de mica si mare putere promovand solutii tehnice de varf in acest domeniu. Pachetul complet de servicii oferite de firma noastra include: elaborare solutii tehnice, livrarea si instalarea echipamentelor, productia de tablouri electrice, executie cablare electrica, service garantie si postgarantie. Solutiile de securizare a furnizarii energiei electrice se bazeaza pe echipamente furnizate de companii cu renume din Franta si Italia.